معرفی شرکت آوینا تجارت اطلس

با هدف کمک به حل مشکلات کشاورزی، تامین مواد اولیه  و همراهی برای تهیه باکیفیت‌ترین محصولات غذایی، فعالیت آوینا تجارت اطلس در سال  1396 با تاسیس داروخانه گیاهپزشکی در شهر اهواز شروع شد. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده عموم مردم از فضای دیجیتال برای تهیه نیازهای مختلف، تصمیم گرفتیم تا به دغدغه مخاطبین‌مان در مورد تهیه مواد اولیه شیمیایی و کودهای کشاورزی بپردازیم. بنابراین فعالیت ما در سال 1398 با تامین مواد اولیه شیمیایی گسترش یافت. تمام تلاش ما این است تا در کوتاه‌ترین زمان، محصولات‌مان را در اختیار مصرف‌کنندگان گرامی در سراسر کشور قرار دهیم. امیدواریم رسالت خودمان را در این زمینه به بهترین شکل انجام داده و رضایت مشتریان‌مان را به خوبی جلب کنیم.

از این‌که به ما اعتماد کردید، سپاس‌گزاریم.
متخصص در تیم حرفه‌ای
0
سال تجربه کاری موفق
+ 0
محصول
+ 0

خدمات مربوط به شرکت

خدمات ما در داروخانه گیاه‌پزشکی آوینا تجارت شامل مشاوره و درمان آفات، بیماری‌های مختلف ناشی از علف‌های هرز زمین‌های زراعی و باغات هستند. با استفاده از تجربه و تخصص تیمی، تلاش می‌کنیم تا عملکرد باغات و زمین‌های زراعی مختلف را بهبود ببخشیم.

در زمینه تامین مواد اولیه شیمیایی، در مسیر تامین مواد اولیه برای کارخانه‌ای تولید سموم و کودهای کشاورزی، صنایع غذایی، آرایشی، بهداشتی و شوینده با ارائه آنالیز و مدارک مربوط به کالای موردنظر، قدم‌های بلندی برداشته‌ایم. با توجه به اینکه بیشتر محصولات ما در انبارهای منطقه شورآباد تهران نگهداری می‌شود، سعی می‌کنیم تا دسترسی سریع و آسان مشتریان به محصولات‌موردنیازشان را فراهم کنیم.

از اینکه ما را انتخاب کردید بسیار خوشحالیم

تـیـم مـتـخـصـص آویـنـا تـجـارت اطـلـس

نهال لویمی

کارشناس فروش

نرگس هاشم پور

حسابدار

سمیرا سبزی‌وند

کارشناس فروش

راحیل حبیبی

طراح گرافیک

گواهی‌ها و افتخارات

فروشگاه
0 مورد سبد خرید
حساب من